- zespół

Patrycja Naklicka

Associate

Patrycja Naklicka
Patrycja specjalizuje się w prawie nowych technologii, w tym IT oraz ochronie i bezpieczeństwie danych osobowych. Jej specjalizacja obejmuje również prawo mediów, prawo Internetu, e-commerce oraz prawo własności intelektualnej.

Doświadczenie Mec. Naklickiej obejmuje doradztwo prawne w zakresie ochrony danych na rzecz klientów z wielu sektorów gospodarki w tym: sektora energetycznego, telekomunikacyjnego, bankowego.

Patrycja uczestniczyła w złożonych projektach z zakresu ochrony danych osobowych oraz projektów IT, w tym w projektach wdrożeniowych RODO (Ogólne Rozporządzenie EU o Ochronie Danych Osobowych). W ramach praktyki odpowiedzialna była za zarządzanie projektami, w tym koordynowanie bieżącej pracy członków zespołu w projekcie.

Patrycja posiada doświadczenie z zakresu prawa cywilnego oraz prawa gospodarczego zdobyte w kancelariach prawnych oraz fundacjach.

Aplikantka radcowska przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Przez rok studiowała na Wydziale Prawa na University of Bergen w Norwegii.

Sektor:

Ochrona Danych Osobowych, Cyberbezpieczeństwo, Nowoczesne technologie, IT