Doradzamy firmom świadczącym usługi telemedyczne, które szczególnie w dobie pandemii COVID-19 zyskują na popularności. Doradzaliśmy

firmom wprowadzającym na rynek usługi telemedyczne, zarówno na etapie strategii biznesowej, jak i wdrażania, uruchomiania i świadczenia usług typu „e-zdrowie”. Wspieramy naszych klientów  zarówno w kwestiach biznesowych jak i prawnych, w szczególności w obszarach regulacji działalności leczniczej, rejestracji podmiotów leczniczych, produktów medycznych, certyfikacji, dokumentacji medycznej i ochrony danych osobowych, modelu finansowego i modelu sprzedaży, zawierania umów na odległość, prawa konsumenckiego, compliance i odpowiedzialności, architektury informacji i technologii.

 

Nasze doświadczenie obejmuje opracowywanie struktur usług telemedycznych, dokumentacji niezbędnej w relacji z lekarzami oraz pacjentami, dokumentacji zapewniającej zgodność z prawem konsumenckim, RODO czy regulacjami sektorowymi. Bazując na wyjątkowym doświadczeniu zapewniamy najwyższy standard świadczonych usług  oraz wsparcie współpracujących z nami najlepszych w kraju ekspertów sektora ochrony zdrowia. 

—kontakt

GP Partners
Gawroński, Biernatowski Sp.K.

T: +48 22 243 49 53

E: info@gppartners.pl

ul. Emilii Plater 28

00-688 Warszawa

Newsletter

Nasz newsletter to stałe źródło bieżących informacji z zakresu technologii, regulacji, sporów i prawa. 

Obsługa prawna – GP Partners
Ilustracja do „Cyberiady” Stanisława Lema, Daniel Mróz ©za zgodą Łucji Mróz-Raynoch