O nas

Where law meets technology

 

 

 

 

 

 

GP Partners jest niezależną polską firmą prawniczą. Nasze domeny to technologia i transformacja cyfrowa, regulacje sektora finansowego, spory, prawo karne gospodarcze i compliance.

Wartości

Interesuje nas przede wszystkim załatwienie sprawy Klienta. Wieloletnie doświadczenie zdobywane przez członków zespołu w różnorodnych sprawach i sytuacjach powoduje, że doskonale rozumiemy potrzeby biznesowe Klientów. 

 

Misja

Naszą misją jest biznesowe podejście do oferowanej Klientom pomocy, nakierowane na zaspokojenie ich realnych potrzeb. Dlatego oceniamy rentowność spraw względem kosztu ich prowadzenia, szacujemy ryzyko, współpracujemy z ekspertami cyberbezpieczeństwa i ciągłości działania, z firmami wyceniającymi wartość przedsiębiorstwa i szkody, z ekspertami od informatyki śledczej, zarządzamy multidyscyplinarnymi zespołami doradców oraz procesem komunikacji działów wewnętrznych Klienta.

 

Responsywność, elastyczność oraz zwięzła i czytelna komunikacja to parametry naszego doradztwa.

Doświadczenie

GP Partners  to kancelaria tworzona przez osoby posiadające wieloletnie przekrojowe doświadczenie w doradztwie prawnym. Nasze specjalizacje to technologia, ochrona danych osobowych, cyberbezpieczeństwo, IT, spory gospodarcze, sprawy karne gospodarcze (white collar crime), telekomunikacja, własności intelektualnej, fuzje i przejęcia, rynek finansowy, zapewnienie zgodności (compliance), sektory regulowane (w tym finansowy, energetyczny, telekomunikacyjny, służby zdrowia i farmacji).

GP Partners została założona w roku 2017 przez Macieja Gawrońskiego, który wcześniej przez osiem lat zarządzał założonym przez siebie polskim oddziałem międzynarodowej kancelarii Bird & Bird specjalizującej się w technologii i własności intelektualnej. Wcześniej doświadczenie zdobywał jako partner w niezależnej polskiej kancelarii i prawnik w dziale prawnym i podatkowym KPMG.

copyrights Daniel Mróz

—kontakt

GP Partners
Gawroński, Biernatowski Sp.K.

T: +48 22 243 49 53

E: info@gppartners.pl

Al. Jana Pawła II 12

00-124 Warszawa

Newsletter

Nasz newsletter to stałe źródło bieżących informacji z zakresu technologii, regulacji, sporów i prawa. 

Obsługa prawna – GP Partners
Ilustracja do „Cyberiady” Stanisława Lema, Daniel Mróz ©za zgodą Łucji Mróz-Raynoch