O nas

Gdzie prawo
spotyka technologię

Gawroński & Partners jest niezależną polską firmą prawniczą o szerokim zakresie doradztwa prawnego i wsparcia konsultingowego, w szczególności w obszarze procesów składających się na transformację cyfrową.

Wartości

Wartości, którymi kierujemy się w naszej pracy, wynikają z rozmów z naszymi Klientami, z naszych doświadczeń wyniesionych z pracy w największych światowych kancelariach prawnych oraz czołowych firmach światowych i polskich. Nasi Klienci wymagają od nas zrozumienia ich potrzeb biznesowych, doskonałego wyczucia i przewidywania prawa połączonego ze znajomością praktyki jego stosowania oraz ciągłego śledzenia procesu zmian legislacyjnych.

Oczekiwania naszych Klientów to nasze Wartości.

Misja

Naszą misją jest biznesowe podejście do oferowanej klientom pomocy, nakierowane na zaspokojenie ich realnych potrzeb. Dlatego oceniamy rentowność spraw względem kosztu ich prowadzenia, szacujemy ryzyko, współpracujemy z ekspertami cyberbezpieczeństwa i ciągłości działania, z firmami wyceniającymi wartość przedsiębiorstwa i szkody, z ekspertami od informatyki śledczej, zarządzamy multidyscyplinarnymi zespołami doradców oraz procesem komunikacji działów wewnętrznych Klienta.

Responsywność, elastyczność oraz zwięzła i czytelna komunikacja to parametry naszego doradztwa.

Doświadczenie

Gawroński & Partners to kancelaria tworzona przez osoby posiadające wieloletnie przekrojowe doświadczenie w doradztwie prawnym w obszarze technologii, ochrony danych osobowych, cyberbezpieczeństwa, IT, telekomunikacji, własności intelektualnej, fuzji i przejęć, rynku finansowego, zapewnienia zgodności (compliance), sektorów regulowanych (w tym finansowego, energetycznego, telekomunikacyjnego, służby zdrowia i farmacji), jak też sporów o wartości miliardów złogtych oraz spraw karnogospodarczych w tym korupcyjnych.

Gawroński & Partners została założona w roku 2017 jako Gawroński & Partners przez Macieja Gawrońskiego, który wcześniej przez osiem lat zarządzał założonym przez siebie polskim oddziałem międzynarodowej kancelarii Bird & Bird specjalizującej się w technologii i własności intelektualnej, a wcześniej jako partner w niezależnej polskiej kancelarii i prawnik w dziale prawnym i podatkowym KPMG.

copyrights Daniel Mróz

—kontakt

Gawroński & Partners

T: +48 22 243 49 53

E: info@gppartners.pl

Al. Jana Pawła II 12

00-124 Warszawa

Ilustracja do „Cyberiady” Stanisława Lema, Daniel Mróz ©za zgodą Łucji Mróz-Raynoch
Ilustracja do „Cyberiady” Stanisława Lema, Daniel Mróz ©za zgodą Łucji Mróz-Raynoch