Kancelaria Gawroński & Partners przechodzi okres dynamicznego rozwoju. Ogromnie się cieszymy, że są Państwo w tym procesie z nami. A jeśli Państwo jeszcze nie są z nami, to najwyższa pora się włączyć.

Dzięki zaangażowaniu, pasji i efektywnej pracy całego zespołu, a także dzięki naszym publikacjom, w tym najnowszej książce „Guide to the GDPR” pod redakcją mec. Macieja Gawrońskiego, wydanej w lipcu przez wydawnictwo Wolters Kluwer Law (https://www.amazon.com/Guide-Gdpr-Maciej-Gawronski/dp/9403514140/), mamy przyjemność towarzyszyć naszym klientom w procesach transformacji cyfrowych już nie tylko w Polsce i Europie, ale także na całym świecie, w tym, proszę Państwa, …w Kalifornii. 

Ten nowy etap to także świeża odsłona naszej strony internetowej. Od dzisiaj mogą na niej Państwo odnaleźć prace genialnego ilustratora Daniela Mroza, który jest autorem graficznego komentarza do „Cyberiady” Stanisława Lema. Dlaczego akurat Daniel Mróz? Bo był genialnym grafikiem i idealnie oddał ludzkie oblicze technologii. Dlaczego akurat „Cyberiada”? To cykl opowiadań Stanisława Lema osadzony w świecie robotów. Przedstawiony przez Lema świat 50 lat temu pewnie wydawał się czytelnikowi zupełnie nieprawdopodobny, fantastyczny, oderwany od rzeczywistości. Taki wydawał się nam nawet trzydzieścikilka lat temu, gdy Cyberiadę czytaliśmy po raz pierwszy. Dzisiaj świat zbudowany przez Lema jest coraz bliżej nas, a sam autor nie jest już odbierany jako fantasta, a raczej jako dalekowzroczny wizjoner.

Żyjemy w coraz bardziej cyfrowym świecie, a my doradzamy jak się w tej cyfrowej transformacji poruszać zgodnie z prawem. Od prawników wymaga się obecnie sprawności takiej jak od robotów, a wiedza i inteligencja ma być „oczywista”. Czy można się więc dziwić, że szukamy inspiracji u Wielkich Konstruktorów –Trurla i Klapaucjusza?

Na razie tyle, jeśli chodzi o zmiany, to co pozostaje niezmienne to nasza pasja, zaangażowanie, ekspertyza i wsłuchiwanie się w potrzeby naszych klientów.

Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej – www.gppartners.pl

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną oraz do zgłaszania wszelkich błędów, które Państwo na niej wychwycą 😉

PS. Osobie, która pierwsza zgadnie, co to jest maszyna na wielkie Be i jak WYPRAWA PIĄTA czyli KONSULTACJA TRURLA wpłynęła na to, że niektórzy z nas zostali prawnikami, ufundujemy egzemplarz Cyberiady – do wyboru po polsku lub po angielsku. A co ciekawsze odpowiedzi za zgodą autorów opublikujemy w naszych mediach społecznościowych.

—kontakt

GP Partners
Gawroński, Biernatowski Sp.K.

T: +48 22 243 49 53

E: info@gppartners.pl

Al. Jana Pawła II 12

00-124 Warszawa

Newsletter

Nasz newsletter to stałe źródło bieżących informacji z zakresu technologii, regulacji, sporów i prawa. 

Obsługa prawna – GP Partners
Ilustracja do „Cyberiady” Stanisława Lema, Daniel Mróz ©za zgodą Łucji Mróz-Raynoch