Szybkość. Zwięzłość. Technologia.

Gawroński & Partners to kancelaria prawnicza specjalizująca się w technologii, regulacjach, sporach i prawie karnym gospodarczym. 

Autorzy najpoczytniejszej książki o RODO w Polsce, bestsellera 2018 „RODO. Przewodnik ze wzorami„, rekomendowanej również przez Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, wydanej w 2019 po angielsku jako „Guide to the GDPR”.  

Polskie i międzynarodowe rankingi prawnicze wymieniają Macieja Gawrońskiego wśród wiodących specjalistów prawa technologii, mediów, telekomunikacji, ochrony danych osobowych, franszyzy i własności intelektualnej. 

Prowadzimy spory o miliony i miliardy. 

*Zajrzyj do sekcji „Cyberiada” na dole strony, aby dowiedzieć się więcej o źródłach naszej  tożsamości wizualnej. 

copyrights Daniel Mróz

Gdzie prawo
spotyka technologię

— o nas

Gawroński & Partners jest niezależną polską firmą prawniczą o szerokim zakresie doradztwa prawnego i wsparcia konsultingowego, w szczególności w obszarze procesów składających się na transformację cyfrową.

— zakres & zespół

Kancelarię tworzą osoby posiadające wieloletnie przekrojowe doświaczenie w doradztwie prawnym w obszarze technologii, ochrony danych osobowych, cyberbezpieczeństwa, IT, telekomunikacji, własności intelektualnej, fuzji i przejęć, rynku finansowego, zapewnienia zgodności (compliance), sektorów regulowanych (w tym finansowego, energetycznego, telekomunikacyjnego, służby zdrowia i farmacji), jak też sporów (o wartości do 10 miliardów złotych) oraz spraw karnogospodarczych w tym korupcyjnych.

—kontakt

Gawroński & Partners

T: +48 22 243 49 53

E: info@gppartners.pl

Al. Jana Pawła II 12

00-124 Warszawa

Newsletter

Nasz newsletter to stałe źródło bieżących informacji z zakresu technologii, regulacji, sporów i prawa. 

Ilustracja do „Cyberiady” Stanisława Lema, Daniel Mróz ©za zgodą Łucji Mróz-Raynoch
Ilustracja do „Cyberiady” Stanisława Lema, Daniel Mróz ©za zgodą Łucji Mróz-Raynoch