Szybkość. Zwięzłość. Technologia.

Gawroński & Partners to kancelaria prawnicza specjalizująca się w technologii, regulacjach, sporach, fuzjach i przejęciach oraz prawie karnym gospodarczym. 

Reprezentowaliśmy klientów w sprawach o dziesiątki miliardów złotych.

Autorzy bestsellerowej książki „RODO. Przewodnik ze wzorami” 2018, rekomendowanej przez Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, wydanej w 2019 jako „Guide to the GDPR”.  Autorzy książek o cloud computingu, przeciwdziałaniu praniu pieniędzy, przeciwdziałaniu zatorom płatniczym, zamówieniach publicznych. 

W styczniu 2021 Prezes Urzędu Ochrony Danych przyznał partnerowi zarządzającemu kancelarii r.pr. Maciejowi Gawrońskiemu Nagrodę imienia Michała Serzyckiego za wkład w dyskusję o kierunkach rozwoju i promocję ochrony danych osobowych w Polsce i zagranicą.

*Zajrzyj do sekcji „Cyberiada” na dole strony, aby dowiedzieć się więcej o tym, co nas inspiruje. 

Rok Lema 2021
copyrights Daniel Mróz

Gdzie prawo
spotyka technologię

— o nas

Gawroński & Partners jest niezależną polską firmą prawniczą o szerokim zakresie doradztwa prawnego i wsparcia konsultingowego, w szczególności w obszarze procesów składających się na transformację cyfrową.

— zakres & zespół

Kancelarię tworzą osoby posiadające wieloletnie przekrojowe doświaczenie w doradztwie prawnym w obszarze technologii, ochrony danych osobowych, cyberbezpieczeństwa, IT, telekomunikacji, własności intelektualnej, fuzji i przejęć, rynku finansowego, zapewnienia zgodności (compliance), sektorów regulowanych (w tym finansowego, energetycznego, telekomunikacyjnego, służby zdrowia i farmacji), jak też sporów (o wartości do 10 miliardów złotych) oraz spraw karnogospodarczych w tym korupcyjnych.

—kontakt

Gawroński & Partners

T: +48 22 243 49 53

E: info@gppartners.pl

Al. Jana Pawła II 12

00-124 Warszawa

Newsletter

Nasz newsletter to stałe źródło bieżących informacji z zakresu technologii, regulacji, sporów i prawa. 

Ilustracja do „Cyberiady” Stanisława Lema, Daniel Mróz ©za zgodą Łucji Mróz-Raynoch
Ilustracja do „Cyberiady” Stanisława Lema, Daniel Mróz ©za zgodą Łucji Mróz-Raynoch