Szybkość. Zwięzłość. Technologia.

Nasza kancelaria to zespół różnorodnych ekspertów, których łączy pasja i wiedza w obszarze nowych technologii.

Doradzamy w zakresie ochrony danych, umów IT, cyberbezpieczeństwa, cloud computingu, własności intelektualnej, FinTech. Wspieramy naszych klientów w procesach fuzji i przejęć, sporów technologiczny, budowlanych, pracowniczych, czy też prawa karnego gospodarczego, prawa bankowego oraz zamówień publicznych.

— Maciej Gawroński

copyrights Daniel Mróz

Gdzie prawo
spotyka technologię

— o nas

Gawroński & Partners jest niezależną polską firmą prawniczą o szerokim zakresie doradztwa prawnego i wsparcia konsultingowego, w szczególności w obszarze procesów składających się na transformację cyfrową.

— zakres & zespół

Kancelarię tworzą osoby posiadające wieloletnie przekrojowe doświaczenie w doradztwie prawnym w obszarze technologii, ochrony danych osobowych, cyberbezpieczeństwa, IT, telekomunikacji, własności intelektualnej, fuzji i przejęć, rynku finansowego, zapewnienia zgodności (compliance), sektorów regulowanych (w tym finansowego, energetycznego, telekomunikacyjnego, służby zdrowia i farmacji), jak też sporów (o wartości do 10 miliardów złotych) oraz spraw karnogospodarczych w tym korupcyjnych.

—kontakt

Gawroński & Partners

T: +48 22 243 49 53

E: info@gppartners.pl

Al. Jana Pawła II 12

00-124 Warszawa

Ilustracja do „Cyberiady” Stanisława Lema, Daniel Mróz ©za zgodą Łucji Mróz-Raynoch
Ilustracja do „Cyberiady” Stanisława Lema, Daniel Mróz ©za zgodą Łucji Mróz-Raynoch